МенюПосилання

Вам вистачає літніх канікул?
Усього відповідей: 154

Новини


18 грудня 2013 року в Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива» відбувся семінар вчителів основ здоров'я на тему: «Методика психолого-педагогічної співпраці, урахування індивідуальних можливостей і потреб кожного учня».


Переглядів: 441 Коментарів: (0)Читати далі

Всіх бажаючих запрошуємо на відкриття головної ялинки міста, що відбудеться сьогодні о 16.00. на центральній площі міста.

Переглядів: 458 Коментарів: (0)Читати далі

Нагадуємо, що 30 листопада 2013 року завершилася реєстрація осіб, які бажали взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року. 


Переглядів: 426 Коментарів: (0)Читати далі

Про проведення міського літературно-мистецького конкурсу «Тарас Шевченко у моєму житті

Відповідно до Положення проведення міського літературно-мистецького конкурсу «Тарас Шевченко у моєму житті», затвердженого Бориспільським міським головою від 22.11.2013 № 429-1 та з метою вшанування пам'яті відомого українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка; зміцнення творчих контактів між учасниками конкурсу, шанувальниками творчої спадщини Т. Г. Шевченка; популяризації творчості Т.Шевченка, розвитку поетичного та декоративно-ужиткового мистецтва, підвищення його художнього рівня; виявлення обдарованої молоді, виховання її духовного світогляду, сприяння розвитку творчих здібностей у місті проводиться міський літературно-мистецький конкурс «Тарас Шевченко у моєму житті» для учнів 1-10 класів.


Переглядів: 456 Коментарів: (0)Читати далі

З 18 листопада по 29 листопада у нашому рідному закладі – Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива» відбулася декада історії, під час якої учні брали активну участь у конкурсах на кращу історичну емблему, малюнок (учні 6-Б класу), історичну газети (учні 7 класів), родовідне дерево (учні 5 класів). А ще відбувся надзвичайно цікавий КВК на тему «Слава козацька жива» серед учнів 8-х класів.


Переглядів: 566 Коментарів: (0)Читати далі

УРА! «Відкритий світ» відкрив свої двері для нас

4 грудня стали відомі результати відбору до участі у ІІ етапі Національного проекту «Відкритий світ». Всі учні та педагоги нашого НВК були безмежно раді, що ми увійшли до переліку навчальних закладів, які будуть працювати у цьому проекті.


Переглядів: 424 Коментарів: (0)Читати далі

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КОСТЯНТИНА КОНДАКОВА ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ СЕРЕД ДІТЕЙ «МАМО Я МАЛЮЮ»
Детальна інформація на сайті: http://www.kondakov.ua


Переглядів: 438 Коментарів: (0)Читати далі

Межрегиональная олимпиада школьников (7-11 классов) «Высшая проба».

Национальный исследовательский университет «Высшая школа экономики» (НИУ ВШЭ) при поддержке Представительства Россотрудничества на Украине, выражая стремление к дальнейшему укреплению и развитию плодотворного сотрудничества в области образования и к реализации совместных мероприятий, направленных на активизацию образовательного процесса и развитию у молодого поколения соотечественников стремления к знаниям информируют о том, что в октябре 2013 года -  марте 2014 года в городе Киеве (на базе одной из школ) состоится Межрегиональная олимпиада школьников (7-11 классов) «Высшая проба».


Переглядів: 467 Коментарів: (0)Читати далі

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учителі української мови та літератури організували та провели серед учнів 5-11 класів гімназійний етап  Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Це конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу. І серед цих мільйонів – наші гімназисти!

ВІТАЄМО переможців І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2013-2014н.р. та вчителів, що їх підготували!

Бажаємо подальших перемог!Переглядів: 507 Коментарів: (0)Читати далі
« 1 2 ... 32 33 34 35 »
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...