МенюПосилання

Звідки ви дізнались про офіційний сайт гімназії?
Усього відповідей: 138

Новини


Відшуміли новорічні святкові заходи в НВК «Гімназія «Перспектива»: казкова вистава «Новорічне диво» для дітей 1-4 класів, святковий концерт «Сьогодні свято у нас» та дискотека для учнів 5-7 класів, конкурс таланту і краси «Міс Баба Яга» та «New Year Party» для учнів 8 класів, тематичне свято «School Cool Party» для учнів 9-11 класів.


Переглядів: 33 Коментарів: (0)Читати далі

       18 грудня учні 8-х класів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» навідалися до вихованців реабілітаційної установи для інвалідів  «Наш дім».


Переглядів: 48 Коментарів: (0)Читати далі

Грудень – місяць свят і гарного настрою, любові й тепла, ніжності й ласки. Ми даруємо своє тепло іншим, бо розуміємо, як важливо зігрівати тих, кому потрібна наша допомога. У нашій школі, грудень – це місяць благодійних акцій, конкурсів, новорічних ранків і дискотек.


Переглядів: 40 Коментарів: (0)Читати далі

Актори Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького та Київського інституту музики імені Р.М. Глієра, за сприяння Бориспільської міської ради та за фінансової підтримки ПрАТ «АТАСС-БОРИСПІЛЬ» завітали до Будинку культури з виставою «Ноктюрн» Миколи Лисенка.


Переглядів: 56 Коментарів: (0)Читати далі

Ось і відбувся довгоочікуваний, традиційний захід краси та ніжності – «Випускниця-чарівниця – 2018». Шість чарівних красунь потішили глядачів зовнішньою та душевною красою.


Переглядів: 43 Коментарів: (0)Читати далі

       На жаль, не кожній дитині щастить ходити, бігати, навчатися в стінах школи, гратися на перервах з однокласниками, активно проводити дозвілля. На жаль, є діти, які від народження тяжко хворіють… І в нашій великій гімназійній родині є учні, які потребують  допомоги, підтримки, розуміння. Цього разу педагогічний колектив НВК «Гімназія «Перспектива» ініціював збір коштів для Шелудько Софії, яка потребує тривалого лікування та реабілітації.

       У холі гімназії була встановлена скринька «Промінчик доброти». Всіх учнів  повідомили про збір коштів на реабілітацію Софійки. Протягом тижня кожен небайдужий подарував дівчинці свій промінчик небайдужості. Цього тижня  Сорока Наталія Олексіївна, вчителька дівчинки, передала мамі Софії 7050 гривень.

       Наші учні та їхні батьки ніколи не залишаються осторонь проблем, які стосуються кожного.


Переглядів: 37 Коментарів: (0)Читати далі

«Народ, що не знає своєї історії, є народом сліпців». Цей безсмертний вислів О.Довженка відомий, напевно, кожному українцеві. Справді, важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах. Сьогодні, як ніколи, дуже важливо виховувати в школярів активну громадянську позицію, патріотизм, національну та релігійну терпимість, що неможливо без вивчення історії та правознавства. Тому в Бориспільському НВК «Гімназія» Перспектива» – загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха з 20 по 29 листопада 2017 року проходила декада історії та проводилась активна робота з метою залучення підростаючого покоління до пізнання історичного минулого людства.


Переглядів: 53 Коментарів: (0)Читати далі

Протягом місяця гімназисти обговорювали свої права та обов’язки, беручи участь у різних тематичних заходах: квестах, вікторинах, лекторіях, бесідах.


Переглядів: 92 Коментарів: (0)Читати далі

20 листопада в НВК «Гімназія «Перспектива» відбулася посвята в гімназисти учнів 5-А, 5-Б і 5-В класів. Цього дня до гімназійної родини приєдналося ще 98 учнів.


Переглядів: 68 Коментарів: (0)Читати далі

ШАНОВНІ БАТЬКИ!  Бориспільський НВК  «Гімназія «Перспектива» оголошує набір учнів мікрорайону до першого класу.


Переглядів: 58 Коментарів: (0)Читати далі
1 2 3 ... 43 44 »
English French German Italian Portuguese Russian Ukrainian
Гість
Рекомендуємо Вам зареєструватися
або
авторизуватись
під своїм логіном та паролем

Гімн гімназії


Вже у коло зібралися діти,
Це Борисполя квіти рясні.
Через море, крізь хмари та вітер
Попливуть наших знань кораблі.
І лунатимуть сонячні марші,
Де не будеш, куди не підеш,
Бо квітуча гімназія наша -
Щирий край без кордонів та меж.
Приспів:

Тож прийдем, юні друзі, навчатись
У дзвінку гімназійну сім'ю,
Щоб батьків, вчителів шанувати
Й Україну любити свою.
На бориспільських світлих просторах
Чути голос ясних перспектив,
Майорить хай наш стяг веселковий
І веде до небачених див.

Після бурі веселка засяє,
А усмішка зігріє вуста.
Хай дорогу в майбутнє безкрає
Нам покаже зоря золота.
І дзвінке золотисте відлуння
Кожен день ми почуємо знов,
Так серця нам виспівують юні-
Вірим в РОЗУМ, НАДІЮ, ЛЮБОВ

Сл. Руденко Т. М.


Прослухати гімн

Тут має бути плеєр...